Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízíme kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

Tvořte s námi lepší pohled na svět! Aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

LAKÝRNÍK

Baví vás dávat dávat věcem "nový lesk"? Je lakýrnická činnost Vaše srdeční záležitostí, ve které se dobře orientujete? Vyznáte se v míchání barev?

Pak právě pro Vás je tu jedinečná příležitost. Dejte nám o sobě vědět a přijďte se k nám podívat!

Co bude Vaším úkolem?

  • Příprava povrchu před lakováním, čištění, tmelení, broušení
  • Lakování povrchu strojů a strojních zařízení v lakovně i v provozech
  • Lakování povrchu v provozech po zámečnických pracích
  • Míchání barev před lakováním dle přání zákazníka

Co od Vás očekáváme?

  • SOU - vyučen v oboru lakýrník nebo autolakýrník
  • příp. vyučen s praxí v oboru
  • Znalosti míchání barev
  • Znalost norem v souvislosti s vykonávanou činností
  • Znalost technologie povrchových úprav
  • Všeobecné znalosti práce s PC výhodou

Na co se u nás můžete těšit?

  • Čtvrtletní odměny a roční bonusy
  • Produktivní bonus za splnění docházky
  • Práce na 1 směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy od 25 Kč
  • Zvýhodněné volání v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou neurčitou
  • Zvýhodněné vstupné do kina, slevy do lékárny a u našich partnerů
  • Příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
  • firemní akce
  • stabilní zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933

Klíčová slova:

Lakýrník ve strojírenství, Lakovna, Autolakýrník

Kontakt

Meopta - optika, s.r.o.
Ondřej Jabůrek
Kabelíkova 2682/1
750 02  Přerov
Česká republika
Telefon: 733 591 715