Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízíme kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

Tvořte s námi lepší pohled na svět! Aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

SMĚNOVÝ MISTR

Získali jste vzdělání strojního zaměření a disponujete zkušenostmi s vedením lidí ve výrobní společnosti?

Pak je tu jedinečná příležitost právě pro Vás!

Co bude Vaším úkolem?

  • koordinace procesu výroby mechanických dílů
  • kontrola odvedené práce a její schvalování
  • řízení práce podřízených pracovníků
  • koordinace předávání práce mezi směnami
  • korigování činnosti střediska s požadavky ostatních útvarů ve společnosti
  • zajišťování dodržování pracovní a technologické kázně
  • spolupráce s plánováním, technologií a výrobou

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní strojírenské společnosti či zkušenost s vedením lidí
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost MS Dynamics AX - výhodou
  • organizační a řídící schopnosti
  • samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu

Co Vám dáme navíc?

  • Odměnu v podobě čtvrtletních a ročních mzdových bonusů
  • Produktivní bonus za splnění docházky
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Zvýhodněné volání v síti T-Mobile, příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné vstupné do kina, slevy do lékárny a u našich partnerů
  • Možnost dalšího vzdělávání v oboru či v jazyku, podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů
  • Zázemí a možnosti růstu u jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933

Kontakt

Meopta - optika, s.r.o.
Ondřej Jabůrek
Kabelíkova 2682/1
750 02  Přerov
Česká republika
Telefon: 733 591 715