Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízíme kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

Tvořte s námi lepší pohled na svět! Aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

PROJEKTANT PRŮMYSLOVÝCH ROZVODŮ STAVEB

Máte zkušenosti s projekční činností v oblasti pozemního stavitelství? Baví Vás zpracovávat stavební projektové dokumentace, tvořit cenové kalkulace, komunikovat s jejich realizátory?

Dejte nám o sobě vědět a přijďte si s námi popovídat o Vašem budoucím uplatnění v Meoptě.

Co bude Vaším úkolem?

  • Zpracování projektových dokumentací stávajících stavů, rekonstrukcí a modernizací objektů v areálu společnosti v oboru TZB (např. potrubní rozvody stlačeného vzduchu)
  • Tvorba cenových kalkulací k jednotlivým projektům, posudky externích cenových nabídek
  • Komunikace s realizátory staveb a dotčenými orgány státní správy
  • Autorský dozor, popř. technický dozor investora
  • Spolupráce s projektovým týmem
  • Práce s projektovým archivem

Co od Vás očekáváme?

  • Ideálně VŠ vzdělání v oboru Technická zařízení budov, nebo SŠ a praxe na obdobné pozici
  • Znalost projektování zdravotně technické instalace, potrubních rozvodů
  • Znalost projektování rozvodů technických plynů (např. chlazení) výhodou
  • Znalost práce v CAD 2D (AutoCad) a MS Excel
  • Znalost softwaru RTS Stavitel+ a návrhových a výpočtových programů výhodou

Na co se u nás můžete těšit?

  • Možnost částečného úvazku po dobu ukončování studia
  • Odměnu v podobě čtvrtletních a ročních mzdových bonusů
  • Produktivní čtvrtletní bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
  • 5. týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, zkrácené pátky
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost dalšího vzdělávání v oboru či v jazyku
  • Podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů
  • Zvýhodněné volání v síti T-Mobile
  • Zázemí a možnosti růstu u jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933

Klíčová slova:

Technická zařízení budov, TZB, Stavebnictví, Rozpočtář, Technický dozor, Projektant průmyslových rozvodů, Projektant technických zařízení budov, Projektant potrubních rozvodů

Kontakt

Meopta - optika, s.r.o.
Jana Tvardková
Kabelíkova 2682/1
750 02  Přerov
Česká republika
Telefon: 739 244 553