Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízíme kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

Tvořte s námi lepší pohled na svět! Aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ

Vyznáte se v seřizování CNC obráběcích strojů? Máte zkušenosti se systémy jako je např. Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc? Chcete perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu ve stabilní společnosti?

Zašlete nám svůj životopis, rádi Vás v rámci setkání provedeme naší halou mechanické výroby s velmi přesným obráběním.

Co bude Vaším úkolem?

  • seřizování moderních CNC frézek a soustruhů dle technické dokumentace
  • měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly
  • obrábění dílců sériové i kusové výroby

Co od Vás očekáváme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti se seřízením a obsluhou CNC obráběcích strojů (frézky nebo soustruhy)
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • základní znalost měřicích metod
  • technické myšlení a manuální zručnost

Co Vám dáme navíc?

  • náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč (3x 10 000 Kč)
  • výkonnostní odměny a roční bonusy
  • produktivní čtvrtletní bonus
  • práce v moderním prostředí nové výrobní haly s unikátními technologiemi v opticko-mechanickém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pramenitá voda na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
  • zvýhodněný tarif v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou
  • slevy do kina, lékárny a u našich partnerů
  • podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů, jazykové kurzy
  • firemní a charitativní akce
  • stabilní zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933

klíčová slova:

seřizovač, programátor, CNC, obráběč, soustruh, frézka

Kontakt

Meopta - optika, s.r.o.
Mgr. Lucia Valentová
Kabelíkova 2681/1
750 02  Přerov
Česká republika
Telefon: 733 591 715