Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízíme kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

Tvořte s námi lepší pohled na svět! Aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

ŘIDIČ

Jezdíte zodpovědně a bez nehod? Rádi kroutíte volantem a získali jste zkušenosti v řízení motorových vozidel? Máte klidné vystupování a jste flexibilní?

Pak právě pro Vás je tu jedinečná příležitost! Hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

  • přeprava osob a nákladu osobním nebo nákladním automobilem
  • tranzitní přeprava v tuzemsku, občasně i zahraničí
  • přeprava našich hostů z Přerova na letiště (Praha, Vídeň) a zpět

Co od Vás očekáváme?

  • min. SOU
  • řidičský průkaz sk. B a sk. C
  • profesní průkaz řidiče
  • ADR osvědčení výhodou
  • znalost AJ/ NJ výhodou
  • příjemné a klidné vystupování
  • flexibilita

Co Vám dáme navíc?

  • čtvrtletní a roční mzdové bonusy
  • produktivní bonus za splnění docházky
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • dotované obědy od 25 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
  • zvýhodněný tarif v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou
  • zvýhodněné vstupné do kina, slevy do lékárny a u našich dalších partnerů
  • vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
  • firemní akce
  • stabilní zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s bohatou historií

Kontakt

Meopta - optika, s.r.o.
Mgr. Lucia Valentová
Kabelíkova 2681/1
750 02  Přerov
Česká republika
Telefon: 733 591 715