Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízíme kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

Tvořte s námi lepší pohled na svět! Aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

OPERÁTOR VE VÝROBĚ OPTIKY

Jste manuálně zruční, pečliví a máte technické myšlení? Chcete tvořit něco krásného a užitečného zároveň? Hledáte novou pracovní příležitost u stabilního zaměstnavatele?

Pomozte nám tvořit lepší pohled na svět!

Co bude Vaším úkolem?

  • provádění řezání, tvarové broušení optického materiálu
  • nasávání, lepení, tvarové frézování, leštění, centrování
  • tmelení optického materiálu a polotovarů
  • občasná práce s více než 20 kg břemeny

Co od Vás očekáváme?

  • výuční list nebo středoškolské vzdělání, nejlépe v oboru optik, technickém či strojírenském oboru
  • technické uvažování, manuální zručnost, přesnost a pečlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Co Vám dáme navíc?

  • výkonnostní odměny a roční bonusy
  • produktivní bonus za splnění docházky
  • práce s unikátními technologiemi v opticko-mechanickém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pramenitá voda na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
  • zvýhodněný tarif v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou
  • zvýhodněné vstupné do kina, slevy do lékárny a u našich partnerů
  • podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů, jazykové kurzy
  • firemní akce
  • stabilní zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933

Kontakt

Meopta - optika, s.r.o.
Mgr. Lucia Valentová
Kabelíkova 2681/1
750 02  Přerov
Česká republika
Telefon: 733 591 715